تور نوروز خراسان کهن

| 5.5 روزه
قیمت: به زودی اعلام می گردد.
تور نوروز خراسان کهن
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از شهرهای خراسان جنوبی، بیرجند، قائنات، سرایان و فردوس، آشنایی با تاریخ و فرهنگ مردمان آن دیار، طبیعت گردی در منطقه چنشت، فورگ دوشنگان، دیدار از عمارت زیبای اکبریه، مدرسه شوکتیه، ارگ کلاه فرنگی، گشت بازار قائنات وخرید زعفران و دیدار از آرامگاه بوذرجمهر عارف و شاعر قرن 4 و 5 هجری، دیدار از آب انبار، کاروانسرا و حمام قدیمی شهر سرایان، استفاده از آبگرم معدنی و بهداشتی شهر فردوس.

همراه با مراسم باستانی عید نوروز

منطقه سفر : خراسان جنوبی/ بیرجند.

نـوع فعـالـیت : دیدار از جاذبه ها ی شهری و طبیعت گردی (میزان پیاده روی و کوه پیمایی روزانه 1 تا 3 ساعت.)فاصله  تهران تا بیرجند در شرایط عادی و بدون توقف 13 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه

سه شنبه
96/12/29

ساعت 16 حرکت شبانه ، مراسم معارفه داخل ماشین،  صرف شام در رستوران و ادامه تا بیرجند.
چهارشنبه
97/01/01
صرف صبحانه در رستوران، بازدید از قلعه بیرجند  و دیدار از مدرسه شوکتیه، صرف ناهار در هتل و تحویل گرفتن اتاقها، استراحتی کوتاه و گشت عصرگاهی در شهر، بازدید از عمارت اکبریه، ارگ کلاه فرنگی وبازگشت به هتل.  

پنج شنبه
97/01/02

صرف صبحانه و حرکت به سوی روستای فورگ، دیدار از فورگ دوشنگان وصرف ناهار، گشت طبیعت در منطقه چنشت و بازگشت به هتل.

جمعه
97/01/03

جمع آوری وسایل و تحویل دادن اتاقها، صرف صبحانه و حرکت به سوی قائنات، دیدار از آرامگاه بوذرجمهر و گشت بازار، صرف ناهار در رستوران، ادامه تا سرایان و دیدار از آب انبار، کاروانسرا و حمام قدیمی این شهر، ادامه مسیر تا رسیدن به هتل در فردوس و تحویل گرفتن اتاقها.

شنبه
97/01/04

صرف صبحانه، وقت آزاد جهت گشت شهری و استفاده از آب گرم فردوس با خواص ویژه،جمع آوری وسایل و تحویل دادن اتاقها، صرف ناهار و حرکت به سوی تهران، در بین راه گشت کویری.

یک شنبه
97/01/05

رسیدن به تهران حدود ساعت 5 صبح.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس 44 نفره ولوو توریستی در اختیار.

همسفرانی که تمایل دارند با پرواز به تور بپیوندند می توانند با تماس با بخش فروش قبل از پر شدن پروازها با هزینه جداگانه بلیط پرواز تهیه نمایند.

اقامت: 2 شب درهتل 3 ستاره جهانگردی بیرجند و1 شب در هتل 3 ستاره سنتی عماد فردوس.

وعده ‏های غذایی شامل: 4 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

سه شنبه
96/12/29

- - گردشگر
رستوران
استراحت
اتوبوس

چهارشنبه
97/01/01

 اسپیلت
رستوران
گردشگر
هتل
گردشگر
هتل

هتل
جهانگردی بیرجند

پنج شنبه
97/01/02

 اسپیلت
هتل
 اسپیلت
رستوران
گردشگر
هتل
هتل
جهانگردی بیرجند

جمعه
97/01/03

 اسپیلت
هتل
 اسپیلت
رستوران
گردشگر
هتل
هتل
سنتی عماد فردوس

شنبه
97/01/04

 اسپیلت
هتل
گردشگر
هتل
 گردشگر
رستوران
-

سایر خدمات : راهنمای  طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی و ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/12/29 ساعت 16:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/01/05 ساعت 05:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوهپیمایی سبک و لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم، بارانی یا چتر، کوله پشتی کوچک، کلاه وعینک آفتابی، کفش پلاستیکی یا دمپایی جهت عبور از آب، لوازم استحمام و آب تنی، داروی مصرفی شخصی ، شناسنامه،  قمقمه آب (پرشده)، هدلمپ یا چراغ قوه، لیوان شخصی و 2 عدد ملحفه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

باتوم مخصوص پیاده روی، فلاسک کوچک چای (پرشده)، دوربین عکاسی ، نقشه منطقه یا اطلس راه ها ضمناً  می‌توانید در صورت تمایل ساز شخصی مورد علاقه تان را همراه بیاورید.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: بنام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 6-25068-801

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

3- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

نظرات و عکس های همسفران اسپیلت
امتیاز تور :
تعداد نظرات : 0
عالی:
0
خوب:
0
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
امتیازات و عکس های همسفران

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت