تور نوروز ایلام (دره رازیانه تا معبد آناهیتا) - اتوبوس VIP

| 3.5 روزه
قیمت: 8,900,000 ریال
تور نوروز ایلام (دره رازیانه تا معبد آناهیتا) - اتوبوس VIP
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از شهرهای: صحنه، بیستون، ایلام، صالح آباد، طبیعت گردی در تنگ زیبای زینگان(یک غار روباز) و عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه، دیدار از قلعه والی و کاخ فلاحتی، طبیعت گردی و عکاسی از تنگه حیرت انگیز رازیانه، بازدید از مجموعه باستانی بیستون، بازدید از معبد آناهیتا، گشت بازار ایلام و خرید سوغات، دیدار و عکاسی از طاق‌بستان.

منطقه سفر: ایلام، دره رازیانه تا معبد آناهیتا.

نـوع فعـالـیت : طبیعت‌گردی و دیدار از جاذبه ها‌(میزان پیاده‌روی در گشتهای روز اول و دوم بین 1 تا2 ساعت و روز سوم طبیعت گردی و کوهپیمایی خواهیم داشت به میزان 2 تا 3 ساعت که البته اختیاریست.)

روز(ها) شرح برنامه روزانه

چهارشنبه
97
/01/01

حرکت شبانه با اتوبوس VIP به طرف اتوبان ساوه، مراسم معارفه داخل اتوبوس، ادامه به سوی بیستون.

پنج شنبه
97
/01/02

صبحگاهان رسیدن به‌ شهر بیستون و صرف صبحانه در رستوران، دیدار از مجسمه باستانی هرکول و کتیبه عظیم بیستون، ادامه مسیر به سوی تاق‌بستان و دیدار از این مجموعه فاخر ایران زمین، صرف ناهار و استراحتی کوتاه، ادامه به سوی ایلام و گشت شهری، صرف شام و اقامت در هتل.

جمعه
97
/01/03

صرف صبحانه و به سوی صالح‌آباد و منطقه زینگان، طبیعت گردی در "تنگه مسحور کننده زینگان" که شبیه غاری طولانیست ولی روباز است، بازگشت به شهر ایلام و صرف ناهار در رستوران، گشت شهری و دیدار از قلعه والی و کاخ فلاحتی، بازدید از موزه مردم شناسی و گشت بازار ایلام، بازگشت به هتل برای صرف شام و استراحت.

شنبه
97
/01/04

جمع آوری وسایل و تحویل دادن اتاقهای هتل، صرف صبحانه و حرکت به سوی شهر صحنه، دیدار از معبد فاخر آناهیتا و صرف ناهار در رستوران، بازگشت به سوی تهران و رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس VIP تخت خواب شو 25 نفره.

اقامت : 2 شب در هتل 2 ستاره تاپ خلاش ایلام.

وعده‏ های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

چهارشنبه
97
/01/01

- - گردشگر
در رستوران
 استراحت شبانه
اتوبوس VIP

پنج شنبه
97
/01/02

اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در
رستوران
گردشگر
در
هتل
هتل 2 ستاره
خلاش ایلام

جمعه
97
/01/03

اسپیلت البرز
در
هتل
گردشگر
در رستوران
گردشگر
در
هتل
هتل 2 ستاره
خلاش ایلام

شنبه
97
/01/04

اسپیلت البرز
در رستوران
هتل
اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/01/01 ساعت 23:45
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/01/04 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دفترچه یادداشت و قلم، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

 

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت