تور نوروز عروس زاگرس (بروجرد تا دره شهر) - اتوبوس VIP

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 8,600,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز عروس زاگرس (بروجرد تا دره شهر) - اتوبوس VIP
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : گشت وگذار در طبیعت مفرح و سرسبز شهر های خرم آباد، دره‌شهر و بروجرد(معروف به پاریس کوچولو)، دیدار از قلعه فلک‌الافلاک، آبشار نوژیان، تنگه بهرام‌چوبین، رشته کوه صخره ای کبیر کوه، آبشار افرینه، رودخانه خروشان سیمره و پل عظیم عهد ساسانی، بازدید از شهر‌ باستانی سیمره، خانه‌های قدیمی و نوستالژیک لرستان، تپه رویایی چغا، پانورامایی از دشت زیبای سیلاخور و رشته کوه زاگرس.

منطقه سفر : استان لرستان.

نـوع فعـالـیت : طبیعت‌گردی و دیدار از جاذبه ها‌ (میزان پیاده‌روی و طبیعت گردی، روزانه بین 1 تا 2.5 ساعت.)

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/01/01

حرکت شبانه با اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره به طرف اتوبان قم و ادامه تا لرستان.

پنج شنبه
97
/01/02
صبحگاهان رسیدن به‌ هتل در شهر خرم آباد و صرف صبحانه، دیدار از قلعه فلک الافلاک این دژ مستحکم و به جا مانده از دوران کهن، دیدار از گرداب سنگی و بازگشت به هتل برای صرف ناهار و تحویل گرفتن اتاقها،استراحتی کوتاه و حرکت برای رفتن به آبشار نوژیان، گشت طبیعت و عکاسی از این آبشار زیبا، باز گشت به هتل و صرف شام و استراحت.
جمعه
97
/01/03
بیداری زود هنگام و صرف صبحانه، حرکت به سوی منتطقه سرسبز و مسحور کننده دره شهر، طبیعت گردی و دیدار از پل گاومیشان که از عهد ساسانی بر روی رودخانه خروشان سیمره به جا مانده، ادامه تا منطقه صخره ای کبیرکوه و طبیعت گردی در تنگه بهرام چوبین، بازدید از دژ این سردار ایران باستان و پس از آن صرف ناهار در رستوران، گشت و دیدار از شهر تاریخی سیمره و حرکت به سوی آبشار افرینه، گشت طبیعت در اطراف این آبشار زیبا و بازگشت به هتل، صرف شام و استراحت.
شنبه
97
/01/04
صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق های هتل، حرکت به سوی بروجرد و دیدار از بافت بومی این شهر زیبا(معروف به پاریس کوچولو)، صرف ناهار در رستوران و گشت طبیعت بر فراز تپه بسیار زیبای چقا، عکاسی در بلندای تپه از پانورامای رویایی دشت سیلاخور و رشته کوه زاگرس، دیدار از یک مسجد جامع منحصر به فرد ایران و خرید سوغات از این شهر لرستان، بازگشت به سوی تهران و استراحت در اتوبوس VIP تخت شو، با توقف های لازم در بین راه رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 23:00 (11:00شب).

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره.

اقامت : 2 شب هتل 3 ستاره سالیز خرم آباد .

وعده‏ های غذایی شامل : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/01/01
- - -

استراحت در
اتوبوس VIP

پنج شنبه
97/01/02
اسپیلت البرز
در هتل
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در هتل

هتل 3 ستاره

جمعه
97/01/03
اسپیلت البرز
در هتل
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در هتل

هتل 3 ستاره

شنبه
97/01/04
اسپیلت البرز
در هتل
گردشگر
در رستوران
گردشگر
در رستوران
-

سایر خدمات : تمامی ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/01/01 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/04 ساعت 23:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کاپشن بادگیر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی، شارژر (موبایل، دوربین و...)، لوازم استحمام، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه، ساز شخصی مورد علاقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

 

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

نظرات و عکس های همسفران اسپیلت
امتیاز تور :
تعداد نظرات : 0
عالی:
0
خوب:
0
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
امتیازات و عکس های همسفران

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت