تور پیاده روی از خلخال تا اسالم (اتوبوس VIP)

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 6,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور پیاده روی از خلخال تا اسالم (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: پیاده روی در خنکای ییلاقات اندبیل، دیدار از روستاهایی بکر و مردمانی با زندگی ساده ولی پر از عشق، عبور از چشمه سارها و گذر از حاشیه رودخانه های دائمی منطقه، بازدید از آبشار آرمش، تجربه یک شب اقامت کمپینگ در چادر، نوش جان کردن جوجه کباب آتشی در خنکای ییلاق، شب نشینی دور آتش، صرف صبحانه از فراورده های محلی روستا، پیاده روی و عبور از عمق جنگل در مسیر ویژه تورهای اسپیلت (ایل راهی هزار ساله در جنگل های انبوه) تا رسیدن به اسالم، قایق سواری و گشت مرداب انزلی.

منطقه: اردبیل و گیلان | خلخال تا اسالم (اردبیل تا گیلان)

نـوع فعـالـیت: درجه سختی 4 و سنگین است شامل: روز اول 5 ساعت پیاده روی در مراتع با شیب رو به پایین و روز دوم 6 ساعت پیاده روی در عمق جنگل - در این سفر کوله پشتی ها با نیسان حمل میشود و شما سبک بار پیاده روی خواهید کرد و استراحت های لازم نیز در طول مسیر داده خواهد شد. لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال وهمچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم. ضمناً مسیر 530 کیلومتری تهران تا خلخال با ماشین و در شرایط عادی بدون توقف 7.5 ساعت می باشد.  

روز(ها) شرح برنامه روزانه

سه شنبه
97/06/27

حرکت شبانه با اتوبوس vip تختخواب شوی 25 نفره به سمت اتوبان قزوین و ادامه مسیر تا خلخال

چهار شنبه
97/06/28

رسیدن به خلخال و صرف صبحانه، رفتن به تفرجگاه اندبیل، بار زدن کوله پشتی ها در نیسان، شروع کوهپیمایی و پیاده روی تا رسیدن به گردنه اندبیل، ادامه تا روستای کیاره و صرف ناهار در طبیعت، استراحتی کوتاه و پیاده روی و بازدید از آبشار آرمش، رفتن به کمپ اسپیلت البرز در ییلاق و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش
پنج شنبه
97/06/29
صرف صبحانه و نیسان سواری تا ابتدای مسیر ایل راه هزار ساله جنگلی، پیاده‌روی و پیشروی در عمق جنگل و در صورت خوش شانس بودن دیدن وحوش جنگل، صرف ناهار در طبیعتی رویایی و استراحتی کوتاه، ادامه مسیر ایل راه تا خارج شدن از آن سوی جنگل، استراحت وپذیرایی عصرانه،ادامه مسیر با اتوبوس تا رسیدن به هتل در بندر انزلی، تحویل گرفتن اتاقها و وقت آزاد تا زمان صرف شام

جمعه
97/06/30

صرف صبحانه و حرکت به سوی تالاب انزلی گشت و قایق سواری، صرف ناهار در رستوران و ادامه تا تهران، رسیدن حدود ساعت 22 (10 شب)

ارتفاع و مسافت پیمایش در تور خلخال به اسالم

مسیر پیاده روی تور خلخال به اسالم
جهت بزرگنمایی بر روی عکس کلیک نمائید.

خدمات

وسیله مسافرتی:  اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره، مینی‌بوس و نیسان وانت برای گشت های منطقه.

اقامت: شب اول استراحت داخل اتوبوس VIP و شب دوم کمپ در ییلاقات بکر، شب سوم هتل هدهد اسالم.

وعده های غذایی: 5 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

سه شنبه
97/06/27

 - - -  استراحت شبانه
داخل اتوبوس
چهار شنبه
97/06/28
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در
طبیعت
اسپیلت البرز
در کمپ
چادر در ییلاقات بکر
پنج شنبه
97/06/29
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در رستوران هتل
هتل هدهد اسالم
جمعه
97/06/30
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
گردشگر
در
رستوران
-
-

سایر خدمات: راهنمای مجرب طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر و راهنمای محلی، نیسان محلی برای طی نمودن جاده های صعب العبور کوهستانی و حمل کوله پشتی ها، پذیرایی های میان وعده، پرداخت همه ورودیه ها و هزینه قایق سواری.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/06/27 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/30 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
زیر انداز مخصوص کیسه خواب بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ
یک وعده ناهار قابل حمل لباس مناسب طبیعت گردی لباس گرم اضافه
لیوان شخصی کاپشن بادگیر کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی بزرگ کیسه خواب کوله پشتی کوچک یک روزه
گتر پانچو برای مواقع بارانی زیرانداز انفرادی
قمقمه آب (پر شده) لباس اضافه

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دفترچه یادداشت و قلم دوربین عکاسی
فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کلاه و عینک آفتابی لوازم استحمام
جوراب اضافه نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت