تور آفرود بدوی در جاده متروکه جنگلی (اتوبوس VIP) - فولبرد

(ظرفیت تکمیل)| 3 روزه
قیمت: 6,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور آفرود بدوی در جاده متروکه جنگلی (اتوبوس VIP) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: فوران آدرنالین و اوج لذت با یک "سافاری بومی" تمام عیار در دل جنگل، هیجان عبور از جاده های پر از موانع با جیپ های روسی "چهار چرخ زنجیر بسته" به شکلی که برای همیشه در خاطرتان ماندگار می شود، برخی از این جیپ ها از جنگ جهانی به جا مانده اند، یک شب اقامت کمپینگ در دل جنگل، و نوش‌جان کردن جوجه کباب آتشی، پیاده روی های پی در پی در عمق جنگل، طبیعت گردی های گل گشت در مراتع یک دست چمن مخمل ییلاق، دیدار از چشم انداز های جلگه و جنگل و دریا و ساحل، عکاسی از مناظر رویایی منطقه، شب نشینی دور آتش در خنکای جنگل و ییلاق، نوش جان کردن غذاهای محلی و صبحانه از فراورده های بومی و یک دنیا خاطره از این سفر رویایی.

منطقه سفر: گیلان.

نـوع فعـالـیت : فعالیت نیمه سنگین با در جه سختی 3 شامل: پیاده روی در مسیر های پاکوب مراتع و جنگل با شیب های متغیر (روزانه 2 تا 4 ساعت)، علی رغم اینکه پیاده روی تور کم است ولی شرکت کنندگان باید چالاک بوده و تحمل سختی های طبیعت و تغییرات احتمالی آب و هوایی را داشته باشد. ضمناً مسیر 390 کیلومتری تهران تا منطقه در شرایط عادی جاده ها 6.30 ساعت است.

 

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/06/28
صبح گاهان به سوی اتوبان قزوین حرکت می کنیم و صبحانه ای متنوع و لذیذ در رستوران نوش جان می کنیم، مسیرمان را ادامه می دهیم تا به ابتدای جنگل در منطقه سیاهکل برسیم، اینجا وسیله نقلیه را تعویض کرده و سوار جیپ های روسی با رانندگانی بسیار مجرب می شویم، همه این جیپ ها بدون استثنا باید برای عبور از جاده متروکه جنگلی چهار چرخ خود را زنجیر ببندند، برخی از این جیپ ها به جا مانده از جنگ جهانی هستند. حالا با سلام و صلوات وارد جاده متروکه جنگلی می شویم، پیمایش مسیرهای جنگلی پر از موانع همراه با تلاش لذت بخش برای رفع موانع را در پیش داریم ، توقف های لازم برای عکاسی از مناظری بی بدیل در طول مسیر خواهیم داشت، آنقدر مسیر را در عمق جنگل ادامه می دهیم تا به محل کمپ شبانه مان برسیم، همکاری گروهی در برپا نمودن چادرها تجربه خوبی خواهد بود، وقت آزاد تا زمان صرف شام (جوجه کباب آتشی) و شب نشینی دور آتش، شب گردی اختیاری به همراه لیدر و در سکوت کامل به امید دیدن وحوش جنگل خواهیم داشت، حالا خوابی آرام در سکوت جنگل چقدر لذت بخش است.
پنج شنبه
97/06/29
بیداری با آواز خوش پرندگان جنگل و صرف صبحانه ای دلچسب در هوای دل انگیز طبیعت، جمع آوری کمپ نیز همانند برپایی آن تجربه خوشایندی است، ادامه مسیر درجاده متروکه را به صورت ترکیبی از پیاده روی و جیپ سواری خواهیم داشت. آنقدر می رویم تا به مراتع بالا دست جنگل در ارتفاع (2000) متری از سطح دریا برسیم، از آن بالا دورنمای جلگه و جنگل و دریا و ساحل را در یک قاب می بینیم و ذوق زده می شویم. در هوای پاک و لطیف آن بالاها با نفس های عمیق ریه هایمان را پر از اکسیژن می کنیم، پیاده روی در یک فضای رویایی و چمن مخملین خواهیم داشت تا به محل اقامتمان یعنی کلبه های ییلاق برسیم، حالا اگه گفتی چی می چسبه؟ نوش جان کردن ناهار لذیذ از دست پخت زنان زحمت کش ییلاق(مواظب باش انگشتاتو نخوری!). بعد از استراحت لازم به گشت عصرگاهی و پیاده روی در بلند ترین مراتع مشرف به ییلاق می پردازیم، بعد از عکاسی از مناظر به محل اقامت باز می گردیم و تا زمان صرف شام برای شب نشینی دور آتش وقت آزاد خواهیم داشت. 
جمعه
97/06/30
صرف صبحانه طبیعی از فراورده های محلی ییلاق، جمع آوری وسایل و بار زدن در ماشین ها، شروع آفرودسواری تا بام جنگل و توقف جهت پیاده روی سبک در میان بوته زارهای سرخس، عکاسی در ارتفاع 1400 متری از مناظر جلگه و دریا و جنگل های پایین دست. ادامه آفرود تا رسیدن به اتوبوس و رفتن به رستوران جهت صرف ناهاری دلچسب،  بازگشت به تهران با یک دنیا خاطره، رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP + جیپ های روسی به تعداد لازم برای انجام سافاری در جاده متروکه جنگلی همچنین حمل بارها.

اقامت : چادر جهت 1 شب کمپینگ در دل جنگل، یک شب اقامت گروهی در کلبه های ییلاق.

وعده های غذایی :  8 وعده شامل: 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/06/28
 اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در طبیعت
 اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ( چادر در عمق جنگل)
پنج شنبه
97/06/29
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی (کلبه‌های ییلاق)
جمعه
97/06/30
 اسپیلت البرز
در خانه محلی
 اسپیلت البرز
در رستوران
   

سایر خدمات :  بیمه مسئولیت مدنی سفر، پرداخت ورودیه ها، چادر و تجهیزات کمپ برای اقامت شب اول در دل جنگل،خانه محلی برای اقامت شب دوم در ییلاق.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/06/28 ساعت 04:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/30 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین،ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند، جلوی بانک سامان
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی زیر انداز مخصوص کیسه خواب روکش یا جلد کوله
بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ لیوان شخصی
کفش کوه پیمایی سبک کوله پشتی بزرگ کیسه خواب
کوله پشتی کوچک یک روزه گتر پانچو برای مواقع بارانی
قمقمه آب (پر شده) کارت ملی لباس اضافه

 لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال کاغذی دفترچه یادداشت و قلم
دستمال مرطوب دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)
کرم ضد آفتاب قمقمه آب (پر شده در منزل) کلاه و عینک آفتابی
باتوم کوه پیمایی جوراب اضافه نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت