تور غار دانیال و دریاچه ولشت (اوج هیجان و لذت)

| 2 روزه
قیمت: 4,200,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور غار دانیال و دریاچه ولشت (اوج هیجان و لذت)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیاده روی و کوهپیمائی مفرح در جنگل تا رسیدن به دهانه غار، آشنایی مقدماتی غارپیمایی و سپس پیمایش شعف انگیز غار شامل: گذر از رودخانه ها و آبشارهای زیبای داخل غار، شنا در حوضچه های غار و دیدار از تالار خفاش ها،بازدید از دریاچه زیبای ولشت.

منطقه سفر : مازندران،  جاده چالوس.

نـوع فعـالـیت : درجه سختی 3 (نیم سنگین) شامل: حدوداً 1 ساعت پیاده روی و کوه پیمایی در جنگل و  4 ساعت پیمایش غار آبی(جمعا 5 ساعت). ضمناً مسیر تهران تا روستای دانیال با ماشین 6 ساعت می باشد و افرادی می توانند در این تور جذاب شرکت نمایند که از چالاکی نسبی برخوردار باشند.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهار شنبه
97/06/28
حرکت به سوی جاده چالوس و صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا سلمان شهر و رسیدن به روستای دانیال، پیاده روی و کوه پیمایی در جنگل تا رسیدن به دهانه غار، صرف ناهار (به صورت لانچ باکس)در طبیعت و بیان مباحث مقدماتی غار نوردی، شروع پیمایش غار، عبور از حوضچه ها و جویبارهای آب خنک درون غار به عمق حداکثر تا 1.5 متر، عبور از آبشارها و صخره های داخل غار، خارج شدن از غار و پیمایش جنگل تا رسیدن کنار ماشین، رفتن به هتل و تحویل گرفتن اتاقها، وقت آزاد تا زمان صرف شام.
پنج شنبه
97/06/29
صرف صبحانه در هتل و جمع آوری وسایل، حرکت به سوی دریاچه ولشت و دیدار از این دریاچه جنگلی زیبا، صرف ناهار در رستوران و بازگشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 21.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی:  متناسب با تعداد نفرات .

اقامت: 1 شب هتل 3 ستاره.

وعده ‏های غذایی شامل: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میوه و پذیرایی های میان وعده.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهار شنبه
97/06/28
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
لانچ باکس در طبیعت
گردشگر
در هتل
هتل 3 ستاره
پنج شنبه
97/06/29
اسپیلت البرز
در هتل
اسپیلت البرز
در رستوران
- -

توجه: لانچ باکس عبارت از پکیجی است شامل: سه عدد ساندویچ کوچک فیله مرغ و قارچ + دو عدد سس تک نفره + گوجه و خیارشور جدا + چیپس + نوشابه.

سایر خدمات : ورودیه ها بیمه مسئولیت مدنی، راهنمای تور و مربی غارنورد، کلاه ایمنی برای داخل غار، آموزش های مقدماتی لازم برای پیمایش غار.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/06/28 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/06/29 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی داروی مصرفی شخصی هد لمپ
یک وعده ناهار قابل حمل لباس مناسب طبیعت گردی لیوان شخصی
کفش کوه پیمایی سبک کیسه خواب کوله پشتی کوچک یک روزه
پانچو برای مواقع بارانی قمقمه آب (پر شده) ملحفه (2 عدد)
کارت ملی لباس اضافه  

 

توجه1: تک تک لوازمی که می خواهید درون کوله پشتی تان گذاشته و با خود به داخل غار ببرید و در عین حال نباید خیس شوند حتماً لازم است داخل کیسه های پلاستیک مطمعن گذاشته و گره بزنید(هر یک وسیله داخل یک کیسه) مثلاً موبایل داخل یک کیسه، داروی شخصی داخل یک کیسه، مدارک و پول کلاً داخل یک کیسه، میان وعده ها داخل یک کیسه، ناهار داخل یک کیسه و الی آخر.

توجه 2: برای عبور از آبهای داخل غار بهتر است از کفش صندل جلوبسته(مخصوص رودخانه) استفاده نمایید و در غیر اینصورت لازم است با خود یک جفت کفش سبک و کم ارزش برای اینکار بیاورید.

 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی چاقو جیبی دستمال کاغذی
فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) قمقمه آب (پر شده در منزل) کلاه و عینک آفتابی
لوازم استحمام جوراب اضافه نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

نظرات و عکس های همسفران اسپیلت
امتیاز تور :
تعداد نظرات : 0
عالی:
0
خوب:
0
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
امتیازات و عکس های همسفران

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت