تور سفر به قطب جنوب

(ظرفیت تکمیل)| 17 روزه
قیمت: 11800 دلار+ بلیت هواپیما
تور سفر به قطب جنوب
دیدنی ها و فعالیت های سفر

 سفر به قطب جنوب
با کشتی یخ شکن
آرژانتین، بوینس آیرس، آبشار ایگواسو ،کوههای یخی قطب جنوب، حیات وحش جنوبگان، جزایر قطبی
 

روزشمار:

روز اول: پرواز از تهران به مقصد بوینوس آیرس پایتخت آرژانتین.
روز دوم و سوم: دیدار بوینس آیرس، کاخ صورتی یا لاکازا روسادا، ستون هرمی، گورستان ریکولتا، میدان سن تلمو و  2 شب اقامت در بوینوس آیرس.
روز چهارم: پرواز به پورتو ایگاسو،  اقامت در شهر ایگاسو.
روز پنجم: دیدار آبشار باشکوه ایگاسو که آبشاری با عظمت در مرز آرژانتین و برزیل می باشد.
پارك ملی ایگاسو که در سال 1934 ایجاد شد یکی از شگفت انگیزترین و شکوهمندترین جاذبه های طبیعی دنیا را در خود جای داده است. آبشارهای رود ایگاسو بین دو کشور برزیل و آرژانتین قرار دارند و دورتا دورشان را جنگل های استوایی منطقه احاطه کرده اند. آبشار ایگاسو با ارتفاع 82 متر و عرض 2700 متر، پنجمین آبشار بلند دنیا شناخته شده كه یكی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگري برای ساكنان برزیل، آرژانتین و همچنین گردشگران خارجی است.در فصل‌ها‌ی بارندگی، میزان آب این آبشار افزایش می‌یابد و مقدار جریان آب آن 3‌برابر آبشار نیاگارا برآورد شده است.
روز ششم: پرواز برگشت و اقامت دربوینوس آیرس.
روز هفتم: پرواز به یوشوآیا و شروع سفر11روزه به قطب جنوبگان، سوار شدن داخل کشتی در یوشوآیا، هنگام غروب جلسه آشنایی با هیات وپرسنل اعزامی در سفر دریایی، استراحت و مستقر شدن در کابینهای کشتی، گذر از تنگه وگردنه معروف مکینلی.
روز هشتم و نهم: اقامت کابین کشتی، گذر با کشتی یخ شکن کروز از معبر معروف درک، دیدار با پرندگان متنوع دریایی و قطبی در حین عبور از تنگه، در این قسمت راهنماهای تخصصی در مسیر به شما کمک می کنند با پرندگان شگفت انگیز و متنوع قطبی آشنا شوید، همچون مرغابی های غول پیکر قطبی که در تنگه و شیار درک کشتی شما را دنبال می کنند. در کشتی به شما اجازه می دهند که به سکوی اصلی در عرشه قدم گذاشته تا با اصول جهت یابی دریانوردی آشنا شوید و از دیدار کوههای یخی و قله های برفی و همچنین والهای بزرگ دریایی لذت بیشتری ببرید . دیدار مجمع الجزایر شتلند. این جزایر 20 عدد می باشند که تعداد زیادی از این جزایر را با توجه به شرایط منطقه ای خواهید دید. پیاده شدن در برخی جزایر و دیدار دسته های بزرگ پنگوئن.
روز دهم تا سیزدهم: اقامت داخل کابین کشتی،  ادامه سفر دریایی و جزایر شتلند که هر کدام حیات وحش مخصوص به خود را دارند. دیدار پنگوئن های وست، فیلهای آبی و غول پیکر قطبی، دیدار جزایر دسپشن واحتمال شنا کردن در چشمه های گرم خلیج کوچک کوپندولوم.
دیدار بزرگترین جزیره از مجمع الجزایر شتلند به نام کینگ گئورگ که دارای عارضه کلونی و آشیانه های تو در توی پنگوئنهای آدلای می باشد. در این نواحی همچنین پرستوهای دریایی قطبی، پنگوئن جنتو،  فیل ها و شیرهای دریایی و مرغان غول پیکررا خواهیم دید.
دیدار ساختمانهای قدیمی اکتشافی،  دیدار سرزمین های غیر مسکونی و دست نخورده و گربه های وحشی قطبی، گاو ماهی و وال های بزرگ.
گذر از راههای یخی و آبی وبرفی و کوهستانی با کروز
در این مدت شما یک یا دو بار در روز برای بازدید و عکاسی از کشتی پیاده خواهید شد .
در صورت شرایط جوی مناسب دیدار از پارادایز بی، محل جوجه گذری پنگوئن آدلای که در محل بیش از 100 هزار جوجه و تخم گذاشته اند .
دیدار بقایای ساختمانهای اکتشافی 1903 که هم اکنون تبدیل به محل کلونی های حیوانات شده اند.
روز چهاردهم و پانزدهم: مسیر برگشت از قطب و گذر دوباره از تنگه درک و دیدار حیات وحش و پرندگان منحصر به فرد و استفاده از سخنرانی های آموزشی متخصصین، برگشت به یوشویا
روز شانزدهم: رسیدن به یوشوایا وترانسفر به فرودگاه، پرواز به بوینس آیرس، اقامت در بوینس آیرس.
روز هفدهم: پرواز به ایران
 

خدمات

خدمات:

پرواز بین المللی تهران به بوینس آیرس و بالعکس، ویزای آرژانتین، 4 پرواز داخلی مطابق برنامه، 11 روز کلیه وعده های غذایی صبحانه و ناهار وشام در کشتی کروز، 6 شب اقامت در هتلهای 4ستاره در بوینس آیرس و پورتو ایگوازو،10 شب اقامت در کابین داخل کشتی کروز یخ شکن.

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/11/24 ساعت 01:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/12/10 ساعت 01:00
محل حرکت:
تهران، فرودگاه امام خمینی.لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.
خرید تور

 هزینه های تور:

قیمت تور با اقامت در اتاقهای دونفره یا 3 نفره در هتلها و کابین 3 نفره در کشتی: 11800 دلار
قیمت تور با اقامت در اتاقهای دونفره در هتلها و کابین 2 نفره در کشتی: 12300 دلار
قیمت تور با اقامت در اتاقهای یک نفره در هتلها و کابین یک نفره در کشتی: 18800 دلار

توجه:  هزینه پرواز بین المللی بر اساس نرخ مندرج در بلیت جداگانه و علاوه بر قیمت ارزی دریافت می شود.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی خارجی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت