تور دشت دریاسر و اسل محله (دامنه های کوه سیالان)

| 2 روزه
قیمت: 3,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دشت دریاسر و اسل محله (دامنه های کوه سیالان)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: پیاده روی و کوهپیمائی مفرح در جنگل های دو هزار و عسل محله(به گویش محلی اسل محله) طبیعت گردی در مراتع سرسبز دشت دریاسر و عکاسی از چشم اندازهای قله کوه سیالان، بازدید از دژی بر فراز کوه کتالم و دیدار از آبشار سیاسرت در دل جنگلهای دالخانی.

منطقه:  مازندران

نـوع فعـالـیت : فعالیت متوسط با درجه سختی 2 یا به عبارتی روزانه 2 الی 4 ساعت پیاده روی و طبیعت‌گردی در شیب های متغیر با احتمال تغیرات آب و هوایی.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
97/07/05
حرکت به سوی جاده چالوس و صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا تنکابن و جاده زیبای دوهزار، صرف ناهار در رستوران و رفتن به اسل محله برای پیمایش دشت زیبای دریاسر، رفتن به اقامتگاه بوم گردی و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی.
جمعه
97/07/06
صرف صبحانه در اقامتگاه بوم گردی و حرکت به سوی جنگلهای کتالم، پیاده روی و بازدید از آبشار سیاسرت در دل جنگل، صرف ناهار و بازدید از قلعه مارکوه، بازگشت به سوی تهران و رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات رفت وبرگشت.

اقامت :1 شب در اقامتگاه بوم گردی.

وعده های غذایی : 2  وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی میوه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97/07/05
 اسپیلت البرز
در رستوان
 اسپیلت البرز
در
رستوران
 اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
جمعه
97/07/06
 اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات : ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی، راهنمای تور.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/07/05 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/07/06 ساعت 23:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی داروی مصرفی شخصی هد لمپ
لباس مناسب طبیعت گردی لیوان شخصی کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی کوچک یک روزه پانچو برای مواقع بارانی قمقمه آب (پر شده)
کارت ملی لباس اضافه

 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی چاقو جیبی دستمال کاغذی
دستمال مرطوب فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) قمقمه آب (پر شده در منزل)
کلاه و عینک آفتابی جوراب اضافه نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت